Listalya Nedir?

Listalya Nedir ?

Listalya, Dünya’da ilk kez oluşturulan bir şehir portalıdır. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı ziyaretçinin uğrak yeri olan Antalya’nın “çok kültürlü buluşma” noktasıdır.
Listalya; Türkiye’nin sayılı dünya markalarından Antalya’nın markasıdır.

 

Listalya’da Neler Bulacaksınız ?
Listalya Haber Dergi’de, Antalya ve İlçeleri ile ilgili en son Siyasi,Sportif , Aktüel, Kültürel ve Magazin haberlerine ulaşabilirsiniz. İş dünyasındaki en son gelişmeler, şehrin spotları, bazen küçük dedikodular, etkinlik rehberleri, bölge ile ilgili pratik ipuçları sizi bekliyor olacak.
Listalya size Antalya ve ilçelerinin iş ve kültür rehberini çıkarıyor.

 

Yerler ve İşletmeler : Sektör sektör, kategori kategori düzenlenmiş sektörleri ve işyerleri, sosyal kurumları arayıp inceleyebilir, yorum yapabilir yada yapılan yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Harita özelliği ile hemen yol tarifini alıp seçtiğiniz lokasyona kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Yeme, İçme Mekanlar: Bölgenin en enteresan, en popüler yada en” gurme “ yeme içme mekanları. Bazen farklı bir lezzet arayışı, bazen küçük bir kaçamak. Ya da evde sizi mutfak – bulaşık derdinden kurtaracak pratik ve lezzetli bir çözüm. Gece klübü sonrası işkembe partisi, yada denize nazır çay kurabiye keyfi. Kullanıcı yorumlarıyla inceleyip yeni mekanınıza karar verin. Gittiğiniz mekanlara yorum yaparak yeni kullanıcılara ışık tutun…

 

Uzman ve Hizmetler : Hayatın akışı içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her uzman yada hizmete ulaşmanızı kolaylaştırdık. Doktordan su tesisatçına, terziden avukata, aracınızın bakımından web sitesinizin hazırlanmasına kadar neye ihtiyacınız varsa hepsi Listalya’da. Dilerseniz size en yakın marketi arayın, dilerseniz en iyi pilates eğitmenini…Yorumları okuyun, yorum yapın…Antalya’nın portalına sizde katılın.

 

Etkinlikler: Sinema, Tiyatro, Konser, Festival, Dinleti, Açık Hava, Outdoor,Doğa Yürüyüşleri, Fuar , Kongre, Seminer, Dinleti….Antalya ve ilçelerinin etkinlik rehberi. Bir mezunlar toplantısı yada gitar dinletisi… Kullanıcı dostu arama fonksiyonları ile bölgenin etkinlikleri elinizin altında…Sizde etkinliklerinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz…

 

Al/ Sat:  Sıfır yada ikinci el… Az kullanılmış, çok okunmuş… Cep telefonundan kitaba, ayakkabıdan gözlüğe… al/sat rehberi…Satmak istediğiniz ürünü hemen yükleyin ve satışa çıkarın…Kolayca satın…Yada almayı düşündüğünüz bir ürün için araştırma yapın…Sizi bekleyen fırsatları yakalayın.

 

Gayrimenkul: Kiralık yada satılık…hatta günlük kiralık…Sahibinden yada emlak ofisinden…Daire, ofis, iş yeri, eşyalı, eşyasız….Antalya ve bölgelerinin Emlak rehberi…En yeni ilanlar, en popüler bölgeler, en uygun fiyatlar…Aradığınız emlak Listalya’da sizi bekliyor….

 

Seri İlanlar: İş arayanlar, eleman arayanlar, ders verenler, devredenler….Seri ilanlar ücretsiz…Siz de dilediğiniz seri ilanı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz…Kısa sürede aradığınız elemana, işe yada müşteriye Listalya seri ilanlar ile kavuşun…

Listalya’ya siz de kayıt olun, Antalya’nın keyfini çıkartın.

keyboard_arrow_up